Ana Sayfa

   Kurumsal

Ürünler

Sipariş Formu

Videolar

İletişim

 

<<  Firma Profili  >>

 

TÜRKYILMAZ MAKİNA; Profil kesme makinası, demir kesme makası ve demir bükme aleti imalat sektöründe  faaliyet göstermektedir. Firmamız; Kesme ve bükme makinaları  sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve sorunsuz şekilde " Türkyılmaz Makina " kalitesi ve farkıyla cevap vermek  amacıyla 1971 yılında kurulmuştur.

Firmamız; ülkemizin yanında yurt dışına da imalatını yapmış olduğu ürünleri pazarlamaktadır. Türkyılmaz Makina etiketini taşıyan Ürünlerimiz firmamızın haklı gururunu ve onurunu taşımaktadırlar.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi sayacak olursak; demir kesme makası, demir bükme aleti, Etriye makinası, trajer testere, trajer testere makinası, kollu makas, portatif makas, oturak makası, rulmanlı etriye kıvırma kolu, dişli etriye kıvırma kolu, bükme anahtarı, ve ayarlı kıvırma köşebenti imalatından oluşmaktadır.

Misyonumuz,

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Profil kesme makinası, demir kesme makası ve demir bükme aleti imalat sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.


Vizyonumuz,
 Profil kesme makinası, demir kesme makası ve demir bükme aleti imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "TÜRKYILMAZ MAKİNA" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu ürünlere ihtiyaç hasıl olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.